Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Zjednoduš svůj život: Bill Hybels

ZSŽ/ZKód:
9788081560347EAN:
978-80-8156-034-7ISBN:

Porta libri

Výrobce:
není na skladěDostupnost:
360  / ksCena s DPH:
Zjednoduš svůj život: Bill Hybels

Popis: Zjednoduš svůj život: Bill Hybels

Zjednoduš svůj život

Deset kroků k úklidu tvé duše

Bill HybelsJste vyčerpaní? Nestíháte? Je toho na vás moc? Rychlost dnešního života nás pohltila tak, že jsme toto tempo začali považovat za normální, ba dokonce za správné. A to je kámen úrazu: jsme až příliš zaneprázdněni tím, co není důležité, a uniká nám to, co důležité je.
 
Co kdyby váš běžný den vypadal jinak? Umíte si představit vnitřní jistotu, že žijete život, ke kterému vás Bůh skutečně povolal? Tím byste zanechali silný odkaz.
 
Pokud toužíte po jednodušším životě ukotveném v prioritách, na kterých skutečně záleží, vyhrňte si rukávy: zjednodušit život vyžaduje víc, než uklidit garáž a urovnat si papíry na pracovním stole. Vyžaduje především úklid vaší duše. Odstraňte z vašeho nitra to, co vás vyčerpává, a začněte se věnovat věcem, které jsou opravdu podstatné – potom získáte více energie, jasnější směřování a vaše vztahy s ostatními se prohloubí.
 
V této knize Bill Hybels odhaluje deset klíčových oblastí, které jsou zdrojem chaosu v našem životě – od financí, přes plánování času, až po mezilidské vztahy. Bill nabízí praktické návrhy, jak dosáhnout většího klidu a zároveň získat víc energie, která plyne z ukotvení v prioritách, na kterých opravdu záleží.

U této knihy je nutná platba předem.


Rok vydání: 2014
Pořadí vydání: 1. vydání
Formát: A5
Vazba: brožovaná
Počet stran: 328

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Nakladatelství Návrat domů, s.r.o., Plzeňská 166, 150 00 Praha 5 Telefon: 257 215 958 produkce@navrat.cz

JavaScript musí být povolen