Rodičovství s láskou a logikou

Kód: NK0197
Neohodnoceno
234 Kč
Skladem (> 20 ks)

Mnozí z nás, když při výchově dětí narazí na neúspěch, frustrovaně rozhodí rukama se slovy: \"Tohle nechápu. Tátovi to přece fungovalo.\" Ano, fungovalo. Situace se ale změnila. Revoluce lidských práv, komunikační exploze, internet, mobilní telefony, změny v nejužší rodině – tyto a mnohé další faktory radikálně změnily pohled našich dětí na život.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mnozí z nás, když při výchově dětí narazí na neúspěch, frustrovaně rozhodí rukama se slovy: \"Tohle nechápu. Tátovi to přece fungovalo.\" Ano, fungovalo. Situace se ale změnila. Revoluce lidských práv, komunikační exploze, internet, mobilní telefony, změny v nejužší rodině – tyto a mnohé další faktory radikálně změnily pohled našich dětí na život. Dopad rostoucí rozvodovosti, stále většího počtu rodin s nevlastním rodičem, obrovské množství rodičů, kteří své děti vychovávají bez manželského partnera, a dalších změn v rodině je dramatický. Rodiče se musí učit vůči svým dětem uplatňovat odlišné metody.
V jádru úspěšného rodičovství stojí láska: láska, která nedovolí všechno a nesnese neúctu, ale také je natolik silná, že dětem dovolí dělat chyby a umožní jim nést důsledky těchto chyb. A tyto důsledky, jsou-li provázeny empatií, mají moc měnit myšlení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výchova dětí
Rok vydání: 2014
Formát: 138x205
Nakladatelství: Nakladatelství Návrat domů
Počet stran: 229
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: