Uvnitř

Kód: NK0018
Akce
Značka: Larry Crabb
265 Kč
Skladem (9 ks)

Moderní křesťanství nabízí falešnou naději – úlevu od tíhy života a slibuje dokonalé štěstí již TEĎ. Není třeba vést vnitřní zápas nebo zvládnout nepokoj. Je třeba jen věřit, podrobit se, vytrvat, poslouchat. Důsledkem takového učení je předstírat, že už teď můžeme pociťovat to, co nám má poskytnout teprve nebe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní křesťanství nabízí falešnou naději - úlevu od tíhy života a slibuje dokonalé štěstí již TEĎ. Není třeba vést vnitřní zápas nebo zvládnout nepokoj. Je třeba jen věřit, podrobit se, vytrvat, poslouchat. Důsledkem takového učení je předstírat, že už teď můžeme pociťovat to, co nám má poskytnout teprve nebe.
Ne každý však tuto hru dokáže hrát dobře. Ti, jimž poctivost nedovoluje na takové předstírání přistoupit, pociťují někdy obavy, zda se nejedná o nedostatek víry. quot;Proč nejsem tak šťastný a vyrvnaný jako ostatní? V mém duchovním životě musí být nějaká chyba.quot;
Dr. Crabb hledá ve své knize cesty k pravdivému křesťanskému životu, při kterém se nemusíme přetvařovat, ale uprostřed reality, ve které žijeme, můžeme čerpat z jediného skutečného zdroje naplnění, kterým je Kristus.

Rok vydání: 2017, brožovaná, výška: 20,5 cm, šířka: 14 cm, 248 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Vše
Nakladatelství: Návrat domů
Rok vydání: 2020
Rok vydání: 2017
Formát: 138x205
Nakladatelství: Nakladatelství Návrat domů
Počet stran: 248
Vazba: brožovaná