Větrné mlýny (kniha+CD)

Kód: NX0126
Značka: Daniel Raus
375 Kč
Skladem (>10 ks)

Mikropříběhy a drobné úvahy Větrných mlýnů vyšly společně s knihou Píseň v rámci projektu, označovaného jako Double Poetry. „Dvojitá poezie“ vyjadřuje společný základ obou knih: jestliže Píseň je tvořena duchovní poezií, pak Větrné mlýny jsou plné záležitostí pozemských. Dohromady tvoří vertikálu a horizontálu života, dimenze, jež od sebe nelze oddělit.

Publikace obsahuje také CD s audionahrávkou Větrných mlýnů v interpretaci Viktora Preisse a Lukáše Hlavici. Tito dva vynikající herci s nezaměnitelnými hlasy vtiskli nahrávce zcela mimořádný půvab. Lukáš Hlavica je také režisérem nahrávky. Autorem hudby je Hubert Bittman. Oba spolupracovali s Danielem Rausem už na projektu Biblické poezie v moderním přebásnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

láska je

skok do propasti

co se dá přežít

jenom zázrakem

naštěstí láska

je ten zázrak

Svoboda, tajemství, čtení myšlenek, přátelství, domov, láska, pampeliškové víno, touha, sněhové vločky, víra, dutinky, splněný sen, krása, naděje, létající koberec, bubliny, štěstí, mořské vlny, půlnoční blues a spousta radosti ze života. O tom všem jsou Větrné mlýny Daniela Rause, který se vážně i s humorem zamýšlí nad obyčejnými maličkostmi, skrývajícími netušené bohatství. Možná zjistíte, že drobné příběhy této knížky jsou v něčem i o vás, neboť jste si všimli životního paradoxu, podle kterého jsou největší vlastně docela malé věci a nejvzácnější poklady bývají zcela zdarma.

Tato publikace obsahuje CD s audionahrávkou Větrných mlýnů. Výběr Daniela Rause v podání Viktora Preisse a Lukáše Hlavici doprovází hudba Huberta Bittmana.

 

 

Rok vydání: 2018, pevná, výška: 19 cm, šířka: 15 cm, 188 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Beletrie
Nakladatelství: Porta libri
Rok vydání: 2018
Počet stran: 188
Vazba: brožovaná
EAN: 9788081561283
Rozměr: 148 x 190 mm