Víra, která jedná - evangelium podle apoštolů

Kód: DB2422
Neohodnoceno
269 Kč
Skladem (18 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už v době apoštolů hledali křesťané způsob, jak definovat vztah mezi vírou a skutky. bdquo;Spasení není z vás, je to Boží dar; není z vašich skutků, takže se nikdo nemůže chlubit,ldquo; zdůrazňuje Pavel v listu Efezským. Naproti tomu ale Jakub prohlašuje: bdquo;Ukaž mi tu svou víru bez skutků a já ti ukážu svou víru na svých skutcíchldquo;. Svým typicky poutavým stylem uvádí dr. MacArthur tato zdánlivě protichůdná biblická tvrzení do souladu a zároveň přináší odpovědi na následující otázky:
bull; Co je to laciná milost?
bull; Proč je nezbytné přijmout Ježíše Krista nejen jako svého Spasitele, ale také jako svého Pána?
bull; Co musí člověk udělat, aby byl před Bohem spravedlivý?
bull; Mají naše skutky nějaký vliv na naše spasení?

Ježíš se svých následovníků zeptal: bdquo;Proč mne oslovujete sbquo;Pane, Panelsquo;, a nečiníte, co říkám?ldquo; Když se John MacArthur ve své předchozí knize (The Gospel According to Jesus - Evangelium podle Ježíše) odvážil položit stejnou otázku, obvinili ho kritici, že se odklonil od milosti. Jiní naopak v jeho knize našli stejnou zvěst, kterou církev hlásala už od svého založení. bdquo;Evangelium podle apoštolů je totéž evangelium, které kázal sám Ježíš,ldquo; říká dr. MacArthur, bdquo;zásadně se ale liší od zředěné zvěsti, jež poslední dobou nabývá na popularitě. Modlím se, aby vás moje kniha povzbudila k tomu, uvést svou víru do praxe a začít jednat.ldquo;

Brož., 264 str., vydáno 2012

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení